مشخصات تور :

خدمات ویزا ( دعوتنامه معتبر، وقت سفارت ، بیمه مسافرتی )

اقامت ۴ شب و ۵ روز در هتل با صبحانه

ترانسفر فرودگاهی

گشت  های OPTIONAL  در مقصد

مدارک مورد نیاز جهت صدور ویزا :

  • اصل پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار از تاریخ سفر
  • دو قطعه عکس ۳٫۵ * ۴٫۵
  • شناسنامه
  • مدارک شغلی ( گواهی اشتغال به کار با سربرگ شرکت برای کارمندان، پروانه وکالت برای وکلا، جواز کسب برای مشاغل آزاد، پروانه مطب برای پزشکان، روزنامه رسمی برای مدیران و….)
  • گردش مالی سه ماه اخیر و تمکن مالی حساب به لاتین ( حداقل به مبلغ ۴۰ میلیون تومان )
  • سند ملکی
  • ارائه پاسپورت های قبلی در صورت داشتن ویزای شینگن
  • ضمانت نامه بانکی حداقل به مبلغ ۵۰ میلیون تومان الزامی می باشد

blank

توجه : کلیه مدارک می بایستی به زبان آلمانی ترجمه گردد و مسافر با نماینده شرکت شخصا در سفارت حضور داشته باشد

در صورت عدم موافقت سفارت اتریش برای صدور ویزا مبلغ ۸۰ یورو واریزی سفارت و هزینه بیمه مسافرتی کسرمیگردد و مابقی به مسافر مسترد میگردد.

شور اتریش در قاره اروپا قرارگرفته است و جزء کشورهای اروپای مرکزی می‌باشد. در کشور اتریش زندگی شهری و امروزی در کنار طبیعت و جغرافیای زیبای این کشور رایج می‌باشد. در شهرهای کشور اتریش بناهای تاریخی فراوانی وجود دارد و کلیساهای تاریخی زیادی در شهرهای معروف این کشور قرارگرفته و جذابیت سفر به اتریش را دوچندان کرده است. در ادامه با ما همراه باشید تا راجع به این کشور و زیبایی هایش و راهنمای سفر به اتریش بیشتر صحبت کنیم.
اطلاعات اولیه در رابطه با سفر به اتریش

بی‌شک آثار دیدنی و زیبای قاره اروپا در شهرهای اتریش دیده می‌شود. اختلاف ساعت تهران با وین پایتخت کشور اتریش نزدیک به دو ساعت و نیم می‌باشد. زبان رسمی مردم اتریش آلمانی بوده و واحد پول این کشور یورو است. کد کشور اتریش ۴۳+ و جهت رانندگی در خیابان‌های این کشور راست می‌باشد. ازجمله فرودگاه‌های بین‌المللی کشور اتریش فرودگاه گراتس، فرودگاه کلاگن فورت و فرودگاه اینسبرگ می‌باشد. البته فرودگاه بین‌المللی وین از معروف‌ترین فرودگاه‌های این کشور می‌باشد.

دانستنی‌های آب‌وهوا در سفر به اتریش

آب‌وهوای هر کشوری برای سفر به آن محل برای مسافران حائز اهمیت می‌باشد. در راهنمای سفر به اتریش دانستن چگونگی آب‌وهوای این کشور مهم می‌باشد. در این بخش به نکاتی در رابطه با هوای کشور اتریش می‌پردازیم. کشور اتریش به‌طورکلی دارای آب‌وهوای معتدل است. دمای هوا به‌صورت میانگین در روزهای سال و در شهرهای این کشور از ۲۵ درجه سانتی‌گراد تا ۳۵ درجه سانتی‌گراد می‌باشد.

برخی از روزهای سال بسیار گرم است. بارندگی در این کشور اغلب به‌صورت برف می‌باشد. زمستان‌های سرد در این کشور و مخصوصاً در ارتفاعات این کشور دیده می‌شود. در طول زمستان نوسانات آب‌وهوایی زیادی در کشور اتریش دیده می‌شود. قابل‌ذکر است که در برخی از شب‌های تابستان در این کشور هوا سرد بوده و بخش‌های شمالی کشور اتریش مرطوب می‌باشد. در قسمت‌های جنوب شرقی این کشور آب‌وهوا خشک‌تر و آفتابی می‌باشد. با این مشخصات توصیه می‌شود در سفر به اتریش حتماً با خود لباس گرم همراه داشته باشید و در سفر به این کشور پک کامل لباس را به همراه خود حمل کنید.

بازدید از اماکن دیدنی در سفر به اتریش

الف- بخش‌هایی از کوه آلپ: ازآنجایی‌که بخش‌هایی از کوه آلپ در کشور اتریش قرارگرفته است، در فصول مختلف سال چشم‌اندازهای مختلفی از کوه آلپ در این کشور خودنمایی می‌کنند. این مناظر در فصل زمستان برای علاقه‌مندان جذابیت خاصی دارد و در فصل تابستان از چشم‌انداز خاص و زیبایی برخوردار می‌باشد. توصیه می‌شود در سفر به اتریش از جاذبه‌های زیبای آلپ این کشور بازدید کنید.

ب- شهر وین: بی‌شک بازدید از شهر وین به‌عنوان از شهرهای اروپایی بسیار لذت‌بخش و خاطره‌انگیز می‌باشد. این شهر که به‌عنوان مرکز کشور اتریش می‌باشد، بسیاری از اماکن دیدنی و کلیساهای قدیمی و اماکن زیبا را در خود جای‌داده است.

ج- رود دانوب: دیدن رود دانوب و قرار گرفتن در هوای آن‌یکی از هدف‌های سفر به اتریش تلقی می‌شود. این رود که نزدیک به ۳۵۰ کیلومتر می‌باشد، از غرب تا شرق در مسیر بسیاری از شهرهای شمالی کشور اتریش قرارگرفته است. رود دانوب به‌عنوان یک جاذبه گردشگری در سفر به اتریش محسوب می‌شود.
دیدن قصر هافبرگ در سفر به اتریش

قصر هافبرگ یک مکان کاملاً باشکوه و دیدنی می‌باشد. این قصر چندین سال محل اقامتگاه پادشاهان سلسله هابزبرگ بوده است. تغییرات زیادی در هر دوره برای این قصر به وجود آمده است و این بنا تلفیقی از سبک‌های گوتیک، رنسانس، باروک و روکوکو و کلاسیک می‌باشد. وسعت زمینی که قصر هافبرگ در آن قرارگرفته است نزدیک به ۲۴ هکتار می‌باشد. در این زمینه ۱۹ حیات و ۲۶۰۰ اتاق ساخته‌شده است. در راهنمای سفر به اتریش و بازدید از این قصر می‌توانید بخش‌های زیادی از این قصر را مشاهده نمایید و لحظاتی خاطره‌انگیزی را رقم بزنید.

فهرستی از جاذبه‌های گردشگری در سفر به اتریش

قصر هافبرگ: محل زندگی پادشاهان و خانواده سلطنتی هافبرگ می‌باشد.
کوه هورن: ارتفاع این کوه ۱۹۹۸ متر در منطقه تیرول می‌باشد.
کاخ شون برون: این کاخ در شهر وین بوده و تاریخ ساخت آن به چند قرن قبل برمی‌گردد.
خانه اپرای وین: یکی از مشهورترین خانه‌های اپرا در طول تاریخ می‌باشد. در سفر به اتریش حتماً ای مکان را بازدید کنید.
هال اشتات: شهری کوچک و زیبا که زیباترین شهر کوچک دنیا می‌باشد.
کلیسای گوتیک: این کلیسا آرامگاه ماکسیمیلیان یکم می‌باشد.
مدرسه سوارکاری: این مدرسه در شهر وین و مربوط به دوران ماکسیمیلیان دوم می‌باشد.
آبشار اتریش: این آبشار ارتفاعی نزدیک به ۳۸۰ متر دارد و بلندترین آبشار کشور اتریش می‌باشد.
قلعه قرون‌وسطی: یکی از بناهای دیدنی که مربوط به قرون‌وسطی می‌باشد.
کلیسای ماریا: این کلیسا یکی از اماکن زیارتی در جنوب کشور اتریش است.
صومعه: مربوط به قرن ۱۷ می‌باشد و به سبک باروک ساخته‌شده است.
غول‌های یخی: مساحتی نزدیک به ۳۰ هزار مترمربع را در برمی‌گیرد.
کلیسای جامع: برج دوقلوی زیبایی می‌باشد که در ۴۱ متر ارتفاع دارد.
جاده کوهستانی گروسگولز: این جاده در کوه گروسگولز قرارگرفته است