نام هتل درجه هتل اتاق یک تخته اتاق دو تخته اتاق سه تخته اتاق چهارتخته
هتل بهبود blankblankblank ۲۷۰,۰۰۰ ۴۲۰,۰۰۰ ۶۳۰,۰۰۰ ۸۴۰,۰۰۰
هتل آزادی blankblankblank ۳۸۰,۰۰۰ ۵۳۲,۰۰۰ ۷۰۲,۰۰۰ ۸۷۵,۰۰۰
هتل بین المللی blankblankblankblank ۴۱۰,۰۰۰ ۵۵۰,۰۰۰ ۷۶۰,۰۰۰ ۸۵۰,۰۰۰
هتل گسترش blankblankblankblank ۳۷۰,۰۰۰ ۴۹۰,۰۰۰ ۶۹۰,۰۰۰ ۸۹۰,۰۰۰
هتل شهریار blankblankblankblankblank ۷۵۰,۰۰۰ ۸۵۰,۰۰۰ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰
هتل پارس ائل گلی blankblankblankblankblank ۴۷۱,۰۰۰ ۶۳۰,۰۰۰(رو به کوه)

۶۸۹,۰۰۰(رو به پارک)

۸۹۰,۰۰۰(رو به کوه)

۹۴۵,۰۰۰(پارک)

۱,۴۸۰,۰۰۰
هتل لاله پارک
blankblankblankblankblank ۷۲۰,۰۰۰ ۸۷۰,۰۰۰ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ———

خدمات شامل :

– اقامت همراه با صبحانه

در صورت تمایل خدمات زیر ارائه میگردد :

– ترانسفر رفت و برگشت – راهنمای ایران گردی و وسیله نقلیه توریستی ( در صورت تمایل وسیله نقلیه VIP )
– گشت تمام روز جاذبه های گردشگری

عملیات ایران گردی : ۰۷۱۳۲۲۳۶۵۴۲   واتساپ ۰۹۰۳۰۷۹۶۷۱۸

درباره تبریز

تبریز یکی از شهرهای بزرگ ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. این شهر بزرگ‌ترین شهر منطقهٔ شمال‌غرب (آذربایجان) بوده و قطب اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود. تبریز به دلیل جای‌دادن بسیاری از کارخانه‌های مادر و بزرگ صنعتی در خود و نیز وجود بیش از ۶۰۰ شرکت قطعه‌ساز در آن، دومین شهر آلوده و نیز دومین شهر صنعتی ایران -پس از تهران- به‌شمار می‌رود.

این شهر همچنین به دلیل صنعتی‌بودن، یکی از مهم‌ترین شهرهای مهاجرپذیر کشور محسوب می‌شود. اولین چاپخانه، اولین شهرداری، اولین پستخانه، اولین سینمای عمومی ایران و… در تبریز بوده‌اند و به‌همین علت، تبریز شهر اولین‌ها نامیده می‌شود.

تبریز قطب صنعت خودروسازی و قطعه‌سازی ایران بوده و با تولید سالانهٔ ۱۶٬۰۰۰ دستگاه موتور دیزل، به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکنندهٔ این نوع دستگاه در سطح منطقهٔ خاورمیانه شناخته می‌شود. این شهر رتبهٔ دوم برج‌سازی را در بین شهرهای کشور به خود اختصاص داده‌است. جمعیت تبریز در سال ۱۳۸۵ خورشیدی بالغ بر ۱٬۳۷۸٬۹۳۵ نفر بوده که این تعداد در سال ۱۳۸۸ خورشیدی به ۱٬۴۵۹٬۰۰۰ نفر افزایش یافته‌است. این شهر همچنین در سال ۱۵۰۰ میلادی با دارابودن ۲۵۰ هزار نفر جمعیت، چهارمین شهر بزرگ جهان محسوب می‌شده‌است.

سازمان بهداشت جهانی تبریز را به‌عنوان سالم‌ترین شهر ایران برگزیده‌است. این شهر -به دلیل جذب سرمایه‌های کلان بخش خصوصی- به عنوان «مهد سرمایه‌گذاری ایران» شناخته می‌شود؛ آن‌چنان که به مدت ۵ سال متوالی، دارندهٔ رتبهٔ نخست جذب سرمایه در بین شهرهای کشور بوده‌است.

blank