خدمات ارائه شده گشت تور در تور سنگاپور:
بلیـط رفت و برگشت ، اقـامت در هتـل ۵ ستاره ، اخذ ویزای سنگاپور ،ترانسفر
فرودگاهی ، راهنما ، ترانسفر ، گشت شهری با ناهار
گشت نیم روزه شهری در سنگاپور

 

blank

پایتخت: سنگاپور
مذهب: بودایی، تائو، مسلمان و هندو
واحد پول: دلار سنگاپور
فاصله هوایی تا تهران: ۸ ساعت

سنگاپور کشوری آسیایی است که در سال ۱۹۶۵ از مالزی استقلال یافت. این کشور مرکز اصلی تجارت در آسیای جنوب شرقی به شمار می رود که علاوه بر جزیره اصلی جزایر کوچک دیگری نیز جزو خاک این کشور بشمار می روند.

جاذبه های دیدنی:

دریاچه دلفین های سنتوزا: دلفین های این دریاچه که از تایلند به این مکان آورده شده است به دلیل اینکه رنگ پوستشان به صورتی گرویده است معروف هستند.

باغ وحش: این باغ وحش باشکوه با مساحت ۹۰ هکتار در برگیرنده بیش از ۲۰۰۰ حیوان از سرتاسر جهان می باشد که بسیاری از این حیوانات آزاد هستند و تنها با حفاظ طبیعی از قبیل آب یا بوته نگهداری می شوند.

باغ پرندگان: مشتمل بر بیش از ۷۰۰۰ پرنده جالب و عجیب است و متنوع ترین پارک پرندگان در جهان می باشد از جمله برنامه های جالب این باغ تماشای نمایش شکار عقاب می باشد.

خیابان ارچاد: این جاده که ۲/۵ کیلومتر می باشد، بیشترین فروشگاه ها و مراکز خرید را در خود جای داده است. این جاده که بطور طبیعی درختچه های جوز و فلفل در آن وجود دارد. دربرگیرنده شیک ترین فروشگاه ها و رستوران ها و هتل های لوکس می باشد.

پارک شبانه روزی سافاری: یکی از معروف ترین مجموعه های حیات وحش در جنوب شرق آسیا محسوب می شود. این مرکز شامل قسمت های جالبی از قبیل حرکات آکروباتیک، عکس گرفتن در کنار حیوانات وحشی به همراه توضیحات مربوط به هر بخش توسط راهنمایان می باشد.

 

ساحل سنتوزا: در فاصله ۲ تا ۳ کیلومتری حاشیه جنوبی سنتوزا بوده و مشتمل بر ۳ ساحل مجزا است. ساحل مرکزی مخصوص خانواده ها می باشد و انواع امکانات را برای ورزش های آبی از قایق پدالی گرفته تا دوچرخه های آبی ارائه می دهند.