نام هتل درجه هتل

اتاق دو تخته

اتاق سه تخته اتاق چهار تخته
ارگ blankblankblank ۵۳۰,۰۰۰ ۷۲۰,۰۰۰ ۹۱۰,۰۰۰
پارک سعدی blankblankblankblank ۶۵۰,۰۰۰ ۸۸۰,۰۰۰ ————
رویال blankblankblankblank ۷۹۲,۰۰۰ ۱,۰۵۰,۰۰۰ ۱,۷۹۱,۰۰۰
کریم خان blankblankblankblank ۶۷۰,۰۰۰ ۹۰۰,۰۰۰ ————
الیزه blankblankblankblank ۹۲۷,۰۰۰ ۱,۵۱۵,۰۰۰ ۱,۸۰۵,۰۰۰
چمران blankblankblankblankblank ۱,۴۴۰,۰۰۰ ۱,۷۰۰,۰۰۰ ————
زندیه blankblankblankblankblank ۱,۳۱۰,۰۰۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ————
بزرگ blankblankblankblankblank ۱,۳۸۴,۰۰۰ ۱,۷۳۰,۰۰۰ ۲,۰۹۴,۰۰۰

خدمات شامل :

– اقامت همراه با صبحانه

در صورت تمایل خدمات زیر ارائه میگردد :

– ترانسفر رفت و برگشت – راهنمای ایران گردی و وسیله نقلیه توریستی ( در صورت تمایل وسیله نقلیه VIP )
– گشت تمام روز جاذبه های گردشگری

عملیات ایران گردی : ۰۷۱۳۲۲۳۶۵۴۲   واتساپ ۰۹۰۳۰۷۹۶۷۱۸

درباره شیراز

شیراز نام شهری است در استان فارس که در گوشه گوشه ی آن می توان پیوند تاریخ و فرهنگ و هنر را به تماشا نشست. نام این شهر گره خورده با نام شعرای بزرگ ایران همچون سعدی و حافظ که در خاک آن به خوابی ابدی فرو رفته و فضایی متفاوت را ایجاد کرده اند.

شهر شیراز ۲۴۰ کیلومتر مربع مساحت دارد و حدود ۱۸۶۹۰۰۱ نفر در آن زندگی می کنند. این شهر در زمان کریم خان زند عنوان پایتخت سرزمین کهن ایران را به خود اختصاص داد و روز به روز بر رونق و جمعیتش افزوده شد.

جلوه های تماشایی این شهر و پیوند عمیق آن با تاریخ ایران باعث شده تا با تصویب شورای شهر شیراز و تایید مجلس شورای اسلامی روز میانی بهار، ۱۵ اردیبهشت، به نام روز شیراز نامگذاری شود و همه ساله برنامه های ویژه ای در به مناسبت آن برگزار گردد.

جاذبه های گردشگری شیراز یکی دو تا نیستند و هر کدامشان با حال و هوایی خاص از شما استقبال می کنند. باغ های تاریخی یکی از زیبایی های بی بدیل این شهرند که از میان آنها می توان به باغ هایی چون ارم، عفیف آباد، نارنجستان قوام، دلگشا و …. اشاره نمود. حافظیه و سعدیه نیز دنیایی متفاوت را پیش چشم شما قرار می دهند و با فضایی آکنده از شعر و ادب تجربه ای تازه را برایتان رقم می زنند.

در کنار دنیای تاریخ و فرهنگ می توان به سراغ جاذبه های مذهبی شیراز نیز رفت. می توان غرق در فضای معنوی شاهچراغ شد و یا به تماشای مسجد نصیرالملک نشست.

شیراز