خدمات تور:

بلیت رفت و برگشت – بیمه مسافرتی- ۵ شب اقامت با صبحانه – ترانسفر فرودگاهی

ویزای مالدیو در فرودگاه  صادر می گردد.

blank

کشور مالدیو مجموعه ای از جزایر که دراقیانوس هند قرار گرفته است در واقع مالدیو از ۱۹۲ جزیره اصلی و تعداد زیادی جزیره کوچک تشکیل شده است که در این میان تعداد ۸۰ جزیره دارای خدمات اقامتی برای گردشگران می باشد . مالدیو با داشتن طبیعت بکر و آب و هوای مناسب یکی از مناطق گردشگری و توریستی جهان بشمار می رود مردمان مهمان نواز با روی باز با از گردشگران استقبال می کنند .از مناطق گردشگری مالدیو می توان به مسجد جامع ماله , موزه ملی , رستوران های و هتل های مالدیو می توان نام برد.

آب وهوای مالدیو

آب و هوای مالدیو گرمسیری است و در طول سال، یا گرم و خشک است، یا گرم و مرطوب. بهترین وقت رفتن به مالدیو و استفاده از آفتابش، فصل تابستان می باشد ومناسب برای برگزاری تور مالدیو است .در این فصل هوا مرطوب نیست و بهترین فصل برای اقامت در مالدیو می باشد.

هتل های مالدیو
بعضی از جزایر مالدیو به صنعت گردشگری اختصاص یافته‌اند در این جزایر هتل‌هایی برای اقامت گردشگران و مسافران ساخته شده کیفیت، زیبایی و امکانات این هتل ها در حدی بالا می باشد که به خودی خود جزو مناطق گردشگری و توریستی به شمار می روند و سالانه گردشگران از سرتاسر دنیا برای دیدن و اقامت در این هتل های آرامش بخش به مالدیو سفر می کنند و گردشگران مستقیما از فرودگاه بین‌المللی ماله به این جزایر منتقل می شوند. بیشتر کارمندان هتل های مالدیو از مهاجران کشورهای همسایه بوده و مسلط به زبان انگلیسی می باشند.

از هتل های لوکس مالدیو می توان به هتل شرايتون مالديو، هتل سان آیلند مالدیو و هتل پارادایس مالدیو نام برد این هتل ها داری امکاناتی نظیر استخر سرباز ,امکانات ورزش های آبی در سایت هتل، شیرجه، غواصی، ماساژ , مرکز سلامت، آبگرم، بیلیارد، تنیس، ماهیگیری، مرکز بدنسازی و موج سواری می باشد.

رستوران های مالدیو
رستوران های سرباز همراه با اجرای موزيک بين المللی به صورت زنده و غذاهای بين المللی و محلی دريايی كه به وفور در آن يافت می گردد. ولی بالی دارای رستوران هایی می باشد که در زیر دریا قرار دارد و خود جزو مناطق گردشگری و توریستی این کشور به شمار می رود و مسافران برای دیدن از این رستوران ها به این کشور سفر می کنند در این رستوران ها انواع غذا های بین الملی و مالدیدی سرو می گردید یکی از غذا های معروف رستوران های مالدیو شقاب های غذايی مرسوم مالديو شامل برنج محلی با طعمی لذت بخش كه در معجونی از مرغوب ترين گوشت های حيوانات و سبزيجات تفت داده می شوند که طرفدار زیادی پیدا کرده است.

در مجموع مالدیو سرزمین آرامش بخش می باشد که گردشگران را از جای جای این کره خاکی برای دیدن جازبه های گردشگری و فرار از شلوغی های شهرهای بزگ به بهشت کوچگ روانه می کند.