دوچرخه سواری

دوچرخه سواری، پیاده روی و طبیعت گردی در دو جزیره بکر ژاپن

«جزیره ریشیری» در سواحل هوکایدوی ژاپن مورد علاقه کسانی است که عاشق دوچرخه سواری و پیاده روی هستند و همچنین در جستجوی مکانی دیدنی در ژاپن اند که متفاوت از مکان‌های معمول باشد.

حسی که اینجا بودن به شما منتقل می کند، حس بودن در پایان جهان است. «جزیره ریشیری» یکی از دو جزیره در شمالی ترین بخش ژاپن در سواحل هوکایدو است.

در این جزیره به سادگی می توان یک دوچرخه اجاره و کاوش در زیبایی های این جزیره را آغاز کرد.

میزوکی ایشی‌هارا، راهنمای توریست‌ها در این جزیره می گوید: «امکان دوچرخه سواری و لذت بردن از وزش بادی دوست‌داشتنی در این جزیره وجود دارد. طول جزیره ۵۵ کیلومتر است و می توان یک تور کامل یک روزه در آن دوچرخه سواری کرد.»

همچنین در مسیرتان می توانید توقف کنید و از تفریحاتی مانند صید توتیای دریایی ( یا خارپُشت دریایی) لذت ببرید.

میزوکی ایشی‌هارا می گوید: «توتیای دریایی این جزیره بسیار مشهورند برای همین توریست‌های زیادی برای همین موضوع به اینجا می آیند.»

شما همچنین می توانید برای داشتن لحظاتی آرام در چشمه آب گرم حمام بگیرید که بخاطر فعال بودن کوه‌های آتشفشانی در این جزیره امکانپذیر شده است.

در ادامه سفرما به «جزیره ربون» رفته‌ایم که حیات وحش بکری دارد و در کنار جزیره ریشیری واقع شده است.

بهترین راه برای لذت بردن از زیبایی‌های این جزیره پیاده روی در طبیعت است. مسیرهای زیادی با سطوح مختلف دشواری برای پیاده روی وجود دارد که برای عاشقان پیاده روی در طبیعت ایده‌ال است.

کینجی کاوامورا، راهنمای توریست‌ها می گوید: «بهترین فصل برای پیاده روی، ماههای اوت و سپتامبر است که هوا پایدارتر است. «جزیره ربون» را «جزیره گلهای شناور» هم می نامند و ماههای ژوئن و ژوئیه فصل گلهاست. بنابراین در تمام طول تابستان می توانید از این جزیره لذت ببرید. لطفا به اینجا بیایید.»

دوچرخه سواری، پیاده روی، طبیعت‌گردی و استراحت. دو جزیره ریشیری و ربون چنین زوایای متفاوتی از ژاپن را به دور از کلیشه‌های رایج، پیش چشم شما می گذارد که واقعا ارزش دیدن دارد.

منبع:یورو نیوز

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *