غار علیصدر

مسافران برای ورود به غارعلیصدر ماسک بزنند

دیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر از برنامه ریزی برای پذیرش گردشگران در ایام تعطیلات پیش رو خبر داد و گفت: امکان بازدید از غارعلیصدر با رعایت پروتکل های بهداشتی فراهم شده است.

مهدی مجیدی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه برای پذیرش گردشگران در غارعلیصدر در ایام تعطیلات پیش رو برنامه ریزی شده است، افزود: بازدید گردشگران و مسافران از غارعلیصدر با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه در ابتدای ورود مسافران به مجموعه غارعلیصدر و در گیشه بلیت فروشی، ماسک رایگان در اختیار مسافران و گردشگران قرار می گیرد، ادامه داد: مسافران باید با ماسک در غار ورود، حضور و تردد داشته باشند.

مجیدی با یادآوری اینکه هشدارهایی برای رعایت نکات بهداشتی در محل تردد افراد نصب شده تا مسافران با رعایت آنها در امان باشند، اظهار کرد: اجازه هیچ گونه تجمع در غار به افراد داده نمی شود و نفرات با رعایت فاصله گذاری فیزیکی از غار دیدن می کنند.

وی با بیان اینکه کارکنان شرکت علیصدر نیز دوره های آموزشی لازم را سپری کرده اند تا با رعایت نکات ذکر شده سلامت مسافران تأمین شود، گفت: گندزدایی تجهیزات غار علیصدر به صورت روزانه انجام می شود.

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر با بیان اینکه ویلاهای اقامتی عباس آباد نیز در روزهای شنبه تا سه شنبه برای تمام مراجعان تخفیف ۵۰ درصدی خواهد داشت و در روزهای پایانی هفته ۳۰ درصد تخفیف برای اقامت افراد در این ویلاها لحاظ می شود، یادآور شد: شرایط برای گذران ایام تعطیلات پیش رو در مناطق گردشگری همدان مهیا شده است.

منبع:ایسنا

مرتبط:

غار علیصدر _طولانی‌ترین غار آبی دنیا

۶ کانال آبی مشهور در جهان

دنیای راز آلود غار ده شیخ با ۱۳۵ میلیون سال

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *