سفر مسافران با خودرو شخصی ممنوع!

مشکل حادی در ارائه خدمات به مسافران وجود ندارد

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: واحدهای محلی در حال ارائه خدمات به مسافران بوده و ما تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا با مدیریت منابع موجود بهترین خدمات ارائه شود.

پرویز محمدنژاد در گفت‌وگویی، با اشاره به وضعیت ارائه خدمات به بیش از یک و نیم میلیون مسافر در استان های شمالی، بیان کرد: بارها به این موضوع اشاره شده که به دلیل کمبود امکاناتی که در استان گیلان و سایر استان های شمالی وجود داشته و کاستی هایی که در حوزه صنایع خدماتی وجود دارد نتوانستیم تا به امروز آنچه که مورد نظر توریست ها می باشد را به نحو احسن ارائه کنیم. متاسفانه زیرساخت های لازم برای ارائه خدمات به مسافران در استان های شمالی آنطور که باید و شاید فراهم نشده است.

وی اظهار کرد: استان گیلان یکی از استان هایی به شمار می رود که در تعطیلی ها پذیرای حجم بالای مسافر بوده که بعضا اختلال هایی را نیز برای مردم ایجاد می کند. این اختلال ها بعضا در حوزه خدمات اساسی نظیر آب، برق و گاز نیز خودش را نشان می دهد. متاسفانه حجم بالای مصرف آب باعث شده تا هم مسافران با مشکل مواجه شده و هم مشترکان دائمی در سطح استان با مشکل مواجه شوند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در تابستان پیش رو نیز ما قطعا همین مشکلات را خواهیم داشت، منتهی به شکل مضاعف تر خواهد بود. الحمدالله هنر ما در این مدت این بوده که از مجموعه امکانات موجود استفاده بهینه داشته و به عبارت دیگر مدیریت جامعی را اعمال کردیم. از نظر اسکان نیز وضعیت مناسب است. واحدهای محلی به مسافران خدمات ارائه می دهند. در بحث غذا و دارو نیز مشکلی وجود ندارد. توزیع خدمات به مسافران به شکل خوبی در حال انجام است. ان شاءالله با برنامه ریزی جامع تر و فراهم کردن امکانات بتوانیم خدمات بهتری به مسافران ارائه دهیم.

وی تاکید کرد: مشکل حادی در سطح استان  برای ارائه خدمات به مسافران وجود ندارد. برخی از مشکلات وجود دارد اما از آن به عنوان بحران یاد نمی شود.

منبع: ایسنا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *