آبشار-یاسوج-آبشار یاسوج

پلمپ ۱۵ باغ و اردوگاه تفریحی در آبشار یاسوج

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بویراحمد از پلمپ ۱۵ واحد تفریحی و باغ غیرمجاز در منطقه گردشگری آبشار یاسوج خبرداد.

سید روح الله وحدتی اظهار داشت: ۱۵ واحد تفریحی و باغ که فاقد مجوزهای لازم برای انجام فعالیت‌های خدماتی به گردشگران و مسافران بودند در منطقه آبشار یاسوج با مشارکت نیروی انتظامی، مرکز بهداشت و نمایندگان ستاد کرونا پلمپ شدند.

وی با تاکید براینکه بازگشایی این واحدها تا زمان ارائه پروانه‌های ساخت و بهره برداری ممنوع است، عنوان کرد: مالکان این واحدها در صورت بازگشایی با جریمه‌های سنگین و همچنین معرفی به دستگاه قضایی روبه‌رو می‌شوند.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بویراحمد افزود: ۱۵ باغ و مکان تفریحی دیگر نیز فردا در همین محل یعنی منطقه گردشگری آبشار یاسوج که متاسفانه مجوز هم ندارند، پلمپ می‌شوند.

وحدتی پور با تاکید بر اینکه تنها راه حل بازگشایی این اماکن، ارائه پروانه‌های ساخت از سوی شهرداری و بهره برداری از سوی اداره میراث فرهنگی شهرستان بویراحمد است، خاطرنشان کرد: تمامی واحدهای تفریحی و باغی که مجوز فعالیت رسمی و قانونی نداشته باشند در شهرستان بوراحمد تعطیل خواهند شد.

وی گفت: سه واحد تفریحی دیگر در منطقه آبشار که مجوز قانونی فعالیت هم داشتند به‌دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، امروز تذکر توقف فعالیت دریافت و تعطیل شدند.

منبع:تسنیم

مرتبط:

آبشار یاسوج _طبیعتی دیدنی و بکر

تنگ گنجه‌ای _ شاهکار طبیعت در یاسوج

آبشار تنگ تامرادی _تابلوی نقاشی از طبیعت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *