هتل

جشنواره کارتون «هتل» برگزار می‌شود

جشنواره ملی کارتون «لیلیوم» با موضوع هتل، هتل‌داری و گردشگری با هدف زنده نگه داشتن صنعت هتل‌داری برگزار می‌شود.

 ‌دبیر هنری این جشنواره که به همت یکی از هتل‌های استان مازندران و مجموعه تاریخی و گردشگری عباس‌آباد برگزار می‌شود، «بهرام عظیمی» و رییس هیأت داوران آن «سیدمسعود شجاعی طباطبایی» است.

در توضیحات این جشنواره آمده است: شیوع ویروس کرونا باعث ایستادن چرخ بیش‌تر مشاغل به‌خصوص صنعت گردشگری و به‌تبع آن هتل‌داری شده است. این جشنواره بر آن است با نگاه تیزبینانه هنرمندان کارتونیست، نقشی در زنده‌نگه‌داشتن این صنعت داشته باشد.

بر این اساس با موضوع هتل، هتل‌داری و گردشگری از همه هنرمندانِ کارتونیست کشور دعوت می‌شود تا در جشنواره ملی کارتون «لیلیوم» شرکت کنند.

محورهای جشنواره، اخلاق حرفه‌ای در صنعت گردشگری، اهمیت نیروی انسانی در صنعت گردشگری، کرونا و بحران ایمنی و بهداشت در هتل‌ها و اماکن گردشگری، عوامل مؤثر در رضایت‌مندی مهمانان در هتل، مقایسه هتل‌داری ایران و جهان و واقعیت‌های رزرو آن‌لاین پکیج سفر و هتل‌ها است.

هر هنرمند می‌تواند حداکثر پنج اثر ارسال کند.

آثار ارسالی نباید قبلا در هیچ جشنواره داخلی یا خارجی برنده شده باشد.

آثار ارسالی باید با فرمت JPG با طول یا عرض ۲۰۰۰ پیکسل و رزولوشن ۲۰۰ dpi ارسال شود.

به‌همراه آثار باید نام کامل، تلفن، ایمیل، نشانی، عکس و بیوگرافی کوتاهی از هنرمند در قالب فایل word ارسال شود.

جوایز این جشنواره نیز به این ترتیب اعلام شده است: نفر اول ۱۳۰ میلیون‌ ریال به‌همراه تندیس و لوح تقدیر به اضافه سفر دوروزه رایگان (اقامت و پذیرایی) با یک همراه برای شرکت در مراسم اختتامیه و اهدای جوایز همراه با کمک‌هزینه ایاب‌وذهاب.

نفر دوم ۱۰۰ میلیون ‌ریال به‌همراه تندیس و لوح تقدیر و سفر دوروزه رایگان (اقامت و پذیرایی) با یک همراه برای شرکت در مراسم اختتامیه و اهدای جوایز همراه با کمک هزینه ایاب‌وذهاب.

نفر سوم ۷۰ میلیون ‌ریال به‌همراه تندیس و لوح تقدیر و سفر دوروزه رایگان (اقامت و پذیرایی) با یک همراه برای شرکت در مراسم اختتامیه و اهدای جوایز همراه با کمک هزینه ایاب‌وذهاب.

جوایز ویژه برای ۲ نفر، ۵۰ میلیون‌ ریال به‌همراه لوح تقدیر و سفر دوروزه رایگان (اقامت و پذیرایی) با یک همراه جهت شرکت در مراسم اختتامیه و اهدای جوایز همراه با کمک هزینه ایاب‌وذهاب.

مهلت ارسال آثار، پایان روز جمعه ۲۲ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ است. مراسم اختتامیه و اهدای جوایز ۱۵ و ۱۶ اسفندماه در هتل لیلیوم مازندران برگزار می‌شود.

هنرمندان می‌توانند آثار خود را به‌نشانی liliumprize@gmail.com ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیش‌تر با نشانی اینستاگرامی liliumprize در ارتباط باشند.

منبع: ایسنا

مرتبط:

واکسیناسیون ۷۰ درصد کارکنان هتل‌ها در ایران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *