یزد-گردشگری

دولت آینده گردشگری را به عنوان اولویت دنبال می‌کند

استاندار یزد از دولت آینده خواستار توجه ویژه به گردشگری داخلی و خارجی قطب‌های گردشگری کشور همچون یزد شد و گفت: تردید ندارم که همه دولت‌هایی که امکان روی کار آمدنشان وجود دارد این بحث را به عنوان اولویت دنبال می‌کنند.

«محمدعلی طالبی» در پاسخ به این که «انتظار شما از دولت آینده در حوزه گردشگری چیست؟»، اظهار می‌کند: انتظاری که از دولت آینده داریم، این است که یزد به عنوان یکی از قطب‌های گردشگری کشور چه در بعد داخلی و چه در بعد خارجی مورد توجه قرار بگیرد.

وی اضافه می‌کند: در عین حال، زمینه‌های حضور گردشگران در استان یزد تسهیل و حمایت‌های لازم برای سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری استان نیز فراهم شود و از ظرفیت‌های استان خصوصاً در همه شهرستان‎ها نیز به نحو احسن استفاده شود.

استاندار در ادامه با بیان این که امروز موضوع گردشگری به موضوعی عام تبدیل شده است، می‌گوید: شاید در گذشته شاهد اختلاف‌نظرهایی در مورد گردشگری به وی‍ژه وجود گروه‌های موافق و مخالف در این خصوص بودیم یا در خصوص اولویت برای سرمایه‌گذاری در این بخش دو قطب موافق و مخالف یا اولویت اول و چندم وجود داشت، اما اکنون به یک گفتمان عمومی تبدیل شده است.

وی تصریح می‌کند: این که همه گروه‌ها و افراد در حوزه‌های مختلف به اهمیت و جایگاه گردشگری واقف شده‌اند، از اتفاقات خوبی است که طی چند سال اخیر با اهتمام دولت به گردشگری رقم خورده و تردید ندارم که همه دولت‌هایی که امکان روی کارآمدنشان وجود دارد، موضوع گردشگری را به عنوان اولویت دنبال می‌کنند.

منبع: ایسنا

مرتبط:

«بادگیر»، جرقه‌ی پایداری یزد در جهان

مسجد جامع یزد _موزه معماری ایران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *