هیلتون

رشد ۵ درصدی درآمد هتل های هیلتون در دوران کرونا

با وجود بحرانات اقتصادی شدیدی که صنعت گردشگری را در برگرفت شرکت هتل های زنجیره ای هیلتون اعلام کرده که در ایام کرنایی درآمد این هتل ها بیش از ۵ درصد رشد در سال ۲۰۲۰ داشته است .

به گزارش ایسنا بنابر اعلام آژانس بیسان گشت؛ به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا پیشنهاد می‌کند که از سفرهای غیرضروری پرهیز کنید. این مجموعه تابع قوانین وزارت بهداشت هست و فروش بلیط و تور فقط در صورت اعلام ستاد کرونا انجام می‌شود.

شرکت هتل های هیلتون که یکی از معروف ترین شعب هتل را در سراسر دنیا دارد توانسته است با مدیریتی بسیار قوی رشد درآمدی خود را به بیش از ۵ درصد سال های گذشته برساند که این رشد بی شک به دلیل مدیریت خیلی قوی مجموعه هلدینگ هیلتون بوده است . اما در ادامه به بررسی علت هایی که باعث رشد این مجموعه  شده است خواهیم پرداخت .

ایده های هوشمندانه برای جذب مشتری در طول کرونا :

شاید یکی از علت هایی که باعث شده است هتل های زنجیره ای هیلتون رشد درآمدی را در طول ایام کرونایی داشته باشند ایده های هوشمندانه ای باشد که برای جذب بهتر مشتری در نظر گرفته اند . برای مثال ابتکارات مجموعه هتل های هیلتون برای مسافران استانبول که در هتل هیلتون بوسفروس استانبول اقامت داشته اند  با اتاق های پلمپ شده که بر روی آن برچسب ضد عفونی اتاق را دارد می تواند در جهت جلب رضایت مشتری بسیار تاثیر گذار و با افزایش تقاضا برای اقامت در هتل های هیلتون  باشد.

نام هیلتون می تواند جلب رضایت مشتری باشد :

برند هیلتون یکی از برندهای شناخته شده است که شهرت و آوازه ای جهانی دارد همین امر باعث جلب توجه سرمایه گذاران می گردد و بودجه های بیشتری جهت سرمایه گذاری و در نتیجه پیشرفت مجموعه هیلتون را در پیش خواهد گرفت. بی شک بانک ها و سرمایه گذاران به دنبال سرمایه گذاری در مجموعه های بزرگ هستند که این می تواند دو سر سود هم برای سرمایه گذار باشد و هم برای شرکت زنجیره ای هیلتون. لذا با افزایش سرمایه برنامه های پیشبردی شرکت در جهت رضایت هرچه بیشتر مشتری خواهد بود.

همکاری هیلتون با شرکت آر بی:

شرکت RB از جمله شرکت های معتبری است که برندهای ضد عفونی کننده ای چون دتول و لیزول را دارد . با آمدن کرونا مجموعه هتل های هیلتون در جهت افزایش پروتکل های بهداشتی در هتل  های زنجیره ای خود با این شرکت همکاری خود را با نام CLEAN STAY  به عمل آورده  و در تمامی اتاق های خود از این محصولات برای افزایش پروتکل های بهداشتی استفاده کرده است . بی شک مسافرانی که در هتل های هیلتون همچون هتل هیلتون بومونتی استانبول اقامت داشته اند از این محصولات استفاده کرده اند.

در نظر گرفتن هوم وود سوییت و هوم وان سوییت هیلتون برای اقامت طولانی مدت :

اقامت طولانی یکی از محبوب ترین اقامت ها در مبحث گردشگری در جهان می باشد که مجموعه زنجیره ای هیلتون با تاسیس هوم وود سوییت و هوم وان سوییت با قیمتی مناسب فضای اقامتی را برای مهمانان در نظر گرفته است تا بتوانند با هزینه ای نه چندان زیاد مدت طولانی تری را برای اقامت در شهرها داشته باشند من جمله اقامتی امن را برای کادر درمان به وجود آورده تا پزشکانی که به مدت طولانی به شهر های مختلف اعزام می شوند محیطی مناسب برای اقامت داشته باشند.

هیلتون در بدرقه واکسیناسیون :

تولید واکسن کرونا امیدی دوباره بر بهبود صنعت گردشگری در سراسر جهان ایجاد کرده است اما با توجه به بسته بودن اکثر مرزهای کشورها، هتل های هیلتون تصمیمی جدید جهت کمک به واکسیناسیون سراسری کرده و با همکاری دولت ها فضا های خالی هتل ها را در اختیار بخش های واکسیناسیون قرار داده است که همین امر می تواند بر اعتماد سازی عموم برای دیده شدن بیشتر مجموعه هیلتون بیفزاید. همه این موارد باعث شده تا مجموعه هتل های هیلتون با افزایش درآمد ۵ درصدی رو به رو شوند.

منبع: ایسنا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *