پزشک و پرستار

میزبانی یکی از هتل‌داران یزد از هزار پزشک و پرستار

یکی از هتل‌های یزد با هدف تحقق مسئولیت اجتماعی خود و قدردانی از مبارزان خط مقدم مقابله با کرونا ۱۰۰۰ پزشک و پرستار یزدی را مهمان رستوران‌هایش کرد.

مسئولیت‌های اجتماعی، وظیفه‌ای انسانی است که در هیچ کجا ثبت نشده ولی همگان به ویژه تولیدکنندگان، صنایع، شرکت‌ها و بخش خصوصی عهده‌دار آن هستند و یکی از مهم‌ترین راه‌هایی است که در هنگام بحران‌ها می‌تواند به حفظ و نجات جوامع کمک کند.

البته ساختار فرهنگی مردم یزد از دوران گذشته تاکنون با فرهنگ وقف و اقدامات خیری و انسان دوستانه پیوند خورده و عمل به مسئولیت‌های اجتماعی در این برهه زمانی که اپیدمی کرونا سراسر جهان را فراگرفته به ویژه در هنگامی که دولت نیز توان کمتری در تهیه تجهیزات برای این طیف گسترده از افراد نیازمند را داراست، می‌تواند برگ برنده‌ای برای رهایی هر چه زودتر و نجات همه مردم باشد.

در همین راستا نیز یکی از فعالان عرصه هتلداری و گردشگری در استان یزد، هزار پزشک و پرستار استان را که این روزها در خط مقدم مبارزه و مقابله با کرونا هستند را به پاس زحماتشان پس از فرونشست بحران کرونا به رستوران‌های مجموعه باغ صدری تفت و هتل باغ مشیرالممالک یزد کرده است.

«اصغر نبیل» مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت مشیر یزد و مدیر عامل هتل باغ مشیرالممالک و فعال در عرصه هتلداری و گردشگری، در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا راجع به این تصمیم گفت: در راستای مسئولیت اجتماعی که بر دوش همه ماست، به پاس زحمات کادر درمان از پرستاران و پزشکان بیمارستان‌های افشار و سیدالشهداء به همراه خانواده‌هایشان دعوت کردیم تا پس از بحران کرونا مهمان ما باشند.

وی با تاکید بر این که این کادر درمان مانند سربازان خط مقدم کشور باید قدردانی شهر را نسبت به انجام وظایفشان بدانند، تصریح کرد: مهمترین اقدام کادر درمان حدود ۱۵ روز فعالیت بدون وقفه در بیمارستان‌ها به خانه نرفتن و دوری از خانواده‌هایشان است و این اقدام را به منظور ایجاد انگیزه و قدردانی از زحمات همیشگی آن‌ها انجام دادیم.

این فعال هتلداری همچنین خاطرنشان کرد: صحبت‌هایی با سایر مجموعه‌های استان و حتی کشور انجام شده است که امیدواریم آنها نیز در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی خود، هر مجموعه‌ای را در حد توان خود مورد حمایت قرار دهند.

نبیل در همین رابطه به اقدامات خیری اتاق بازرگانی استان یزد با هدف انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود خبر داد و گفت: این جامعه نیز با هدف تحقق مسئولیت‌های اجتماعی، چهار دستگاه ماشین لباس‌شویی جهت شست‌وشوی لباس‌های کادر درمانی برخی بیمارستان‌ها تهیه و تحویل داده است.

مرتبط:

سیاست دولت در زمان شیوع کرونا کاهش سفر است

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *