هتل-سیاسرد-بروجن-گیلان

هتل سیاسرد بروجن به پیشرفت ۸۰ درصدی رسید

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری با اشاره به لزوم تامین زیرساخت‌های گردشگری گفت: عملیات اجرایی احداث هتل ۳ ستاره سیاسرد بروجن تاکنون ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

بر اساس گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری مهرداد جوادی اظهارکرد: هتل ۳ ستاره سیاسرد بروجن در زمین به مساحت ۱۰ هزار متر مربع و زیربنای ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع احداث می‌شود.

وی افزود: براساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته و برنامه زمان‌بندی، این هتل تا دو ماه دیگر و در اسفند ماه سال‌جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

جوادی تصریح کرد: برای احداث هتل ۳ ستاره سیاسرد بروجن ۸۰ میلیارد ریال از سوی بخش خصوصی هزینه می‌شود.

وی بیان کرد: از این مبلغ ۴۰ میلیارد ریال از محل آورده بخش خصوصی و ۴۰ میلیارد ریال از محل تسهیلات صندوق توسعه ملی تامین و هزینه خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اضافه کرد: تسهیلات صندوق توسعه ملی برای احداث این هتل با نرخ ۱۰ درصد و بازپرداخت ۷ ساله در اختیار متقاضی قرار گرفته است.

وی عنوان کرد: با بهره‌برداری از هتل ۳ ستاره سیاسرد بروجن ۳۰ اتاق و ۶۰ تخت به مجموع ظرفیت هتل‌های چهارمحال و بختیاری افزوده و ۲۵ نفر به صورت مستقیم مشغول به کار می‌شوند.

جوادی اظهار کرد: اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری به‌منظور جذب سرمایه‌گذاران و تسهیل در روند سرمایه‌گذاری بخش گردشگری استان تسهیلات لازم مانند صدور مجوزهای قانونی، معرفی برای پرداخت وام و هماهنگی‌های دیگر را انجام می‌دهد.

منبع:ایسنا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *