بسته گردشگری

مثلث طلایی بسته گردشگری مناسبی برای پساکرونا

رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی استان یزد دوران کرونا را فرصت مغتنمی برای استفاده از فضای مجازی جهت احیا و نجات صنعت گردشگری خواند و گردشگری مثلث طلایی را بسته مناسبی برای پسا کرونا اعلام کرد.

«محمدحسن سرداری» به ظرفیت غنی گردشگری مثلث طلایی ایران یعنی استان‌های اصفهان، فارس و یزد به عنوان بسته مناسب گردشگران دوران پساکرونا اشاره و اظهار کرد: البته باید با استفاده بیش از پیش از این فرصت ارزشمند به سایر نقاط کشور از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب نیز توجه داشته باشیم.

وی با تاکید بر این که نباید از دیگر کشورها عقب بمانیم، گفت: باید تمام دفاتر خدمات مسافرتی کشور با همتی مضاعف در پسا کرونا فعالیت خود را ادامه دهند تا گردشگری ایران از دیگر کشورها عقب نمانیم.

وی رکود گردشگری در ایران و جهان را فرصت مناسبی برای ارتقای این صنعت دانست و گفت: باید قبل از هدر رفت زمان با برنامه‌ریزی دقیق نسبت به تهیه بسته‌های مناسب برای گردشگران داخلی و ورودی اقدام کنیم.

رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی استان با بیان این که فرصت استفاده از فضای مجازی در دوران کرونا لازمه احیا و نجات این صنعت است، گفت: باید با تهیه کلیپ‌های کوتاه و تبلیغات در فضای مجازی، راه را برای ورود به فضای حقیقی ایران هموار کنیم و از این فرصت برای مقابله با ایران ستیزی بهره‌مند شویم.

وی یزد را پیشرو در حوزه گردشگری معنوی – مذهبی، سلامت و طبیعت گردی دانست و گفت: استان یزد با ایجاد زیرساخت‌های مناسب و بهروری بیش از پیش از ظرفیت‌هایی مانند کویر و ظرفیت‌های دیگری مانند مرکز ناباروری، رویدادهای ملی و جهانی مانند نخل‌برداری محرم و جشن سده، زیرساخت‌های مهیایی مانند هتل‌ها و همچنین ایمن سازی تمام زیرساخت‌های گردشگری در کرونا آماده خدمت به همه مسافران داخلی و خارجی است.

سرداری ایران را کشوری چهار فصل و دارای ظرفیت‌های بسیار زیاد اعلام و تصریح کرد: با اتکا به این ظرفیت می‌توان تورهای مختلفی برای تمام سلایق برنامه‌ریزی کرد چرا که هر استان قابلیت‌های گردشگری منحصر به فردی دارد و می‌تواند در تمام فصول با این ظرفیت‌ها به جذب گردشگران بپردازد.

منبع:ایسنا

مرتبط:

تورهای غیرمجاز تهدیدی برای حیات گردشگری

واکنش وزیر گردشگری به تور واکسن کرونا

ورزش و گردشگری بیشترین خسارت را از کرونا دیده است

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *