موزه های گیلان-تورهای گردشگری

ممنوعیت برگزاری تورهای گردشگری در گیلان

رئیس دفتر بررسی و همکاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان از ادامه ممنوعیت برگزاری تورهای گردشگری خبر داد.

روزبه آلیانی با اعلام این خبر اظهار کرد: اجرای تورهای گردشگری همچنان ممنوع است و پس از اعلام ستاد کرونای استان مبنی بر عدم صدور مجوزهای تورگردانی برای هیچ یک از دفاتر خدمات مسافرتی مجوز برگزاری تور صادر نشده و از مهرماه سال‌جاری با گروه‌های غیرمجاز به شدت برخورد و از حرکت آنان جلوگیری بعمل آمده است.

رئیس دفتر بررسی و همکاری میراث‌فرهنگی گیلان افزود: متاسفانه در هفته‌های اخیر گروه‌های کوهنوردی بصورت غیرمجاز مبادرت به اجرای تور می‌کنند و سرپرستان این گروه‌ها از خودروهای سواری برای عبور از مبادی ورودی تفرجگاه‌ها استفاده می‌کنند تا از چشم مسئولین مربوطه پنهان شوند که این مسئله در تبلیغات فضای مجازی این گروه‌ها نیز آشکار است.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی میراث فرهنگی گیلان، آلیانی ضمن انتقاد از عدم نظارت دقیق هیات کوهنوردی استان از گروه‌های کوهنوردی از رسانه‌ها خواست جهت تنویر اذهان عمومی بدون اطلاع از وضعیت صدور مجوز تورهای گردشگری مبادرت به اظهار نظر نکنند.

رئیس دفتر بررسی و همکاری اداره‌کل میراث فرهنگی از همکاری و صبوری مدیران دفاتر خدمات مسافرتی، راهنمایان و سایر ذی‌نفعان حوزه گردشگری در راستای اجرای مصوبات ستاد کرونا و دستگاه‌های نظارتی به ویژه نیروی انتظامی تقدیر و تشکر کرد.

منبع:ایسنا

مرتبط:

عمارلو گیلان، هنری برآمده از طبیعت

آبشار لونک گیلان

ییلاقات رویایی و شگفت انگیز ماسال گیلان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *