ابطال بلیط

میراث فرهنگی لرستان پرواز خرم‌آباد – مشهد برقرار می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان از برقراری پرواز مستقیم خرم‌آباد به مشهد خبر داد.

سید امین قاسمی در نشستی با حضور مدیر فرودگاه خرم‌آباد و مسئولین آژانس‌ها و دفاتر خدمات مسافرتی لرستان، اظهار کرد: طی جلسات متعددی که با استاندار و معاونین استانداری استان برگزار شد و همچنین با پیگیری‌های مدیر فرودگاه خرم‌آباد و بخش خصوصی برقراری پرواز خرم‌آباد – مشهد و بالعکس که از مطالبات مردم استان بود در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در راستای هماهنگی میان دفاتر و آژانس‌ها، جلساتی با مدیر فرودگاه خرم‌آباد، برگزار شد که همکاری‌های خوبی در زمینه برقراری این پرواز صورت پذیرفت.

قاسمی خاطرنشان کرد: آژانس‌ها و دفاتر خدمات مسافرتی استان به‌منظور استفاده بهینه و راهبردی از این پرواز، ضمن ارائه راه‌کارهای مناسب باید همکاری مستمر باهم داشته باشند.

کاملی مدیر فرودگاه خرم‌آباد نیز در این نشست اظهار کرد: برای این پرواز رایزنی‌هایی با شرکت‌های بزرگ مسافرتی در کشور انجام شده که نتیجه آن همکاری آنان در برقراری پرواز مستقیم از خرم‌آباد به سمت مشهد و بالعکس است که البته استمرار این پروازها همیاری و همفکری آژانس‌ها و دفاتر خدمات مسافرتی را می‌طلبد.

وی بیان کرد: فرودگاه خرم‌آباد نسبت به گذشته از لحاظ امکانات و وضعیت باند توسعه یافته است و قابلیت انجام پروازهای داخلی و خارجی را دارد به‌گونه‌ای که این فرودگاه ظرفیت جابجایی ۶۰۰ هزار مسافر در سال را دارد.

منبع:ایسنا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *