یلدای زنجان

برگزاری دومین جشنواره مجازی یلدای زنجان

دومین جشنواره مجازی «یلدای زنجان» از ۲۴ آذرماه تا ۷ دی‌ماه با مشارکت و همکاری هنرمندان این استان به‌ صورت مجازی برگزار می‌شود.

 به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان، در این جشنواره شرکت‌کنندگان اقدام به ارسال تصاویر ماندگار یلدا از سال ۱۳۵۷ تا امسال به‌ صورت عکس و فیلم به صفحه مجازی اینستاگرام این اداره‌کل به آدرس hzanjan_cth@ خواهند کرد تا از بین تصاویر ارسال‌شده، سه اثر برتر انتخاب شود که به آثار برتر این جشنواره، لوح سپاس و جوایز نفیس اعطا خواهد شد.

به گفته مسئولان امر، با توجه به لزوم پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، همه جشنواره‌ها تا بازگشت به روال و شرایط قبلی به‌ صورت مجازی برگزار می‌شود و برنامه‌ریزی‌ شده است تا در ایام پساکرونا شاهد برگزاری هر چه باشکوه‌تر جشنواره‌ها و رویدادها باشیم.

این جشنواره از ۲۴ آذرماه تا ۷ دی‌ماه با مشارکت و همکاری هنرمندان این استان به‌ صورت مجازی برگزار خواهد شد که نتایج آن ۲۲ بهمن‌ماه به مناسبت دهه‌فجر اعلام می‌شود.

گفتنی است، اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان برگزار کننده این جشنواره بوده و ارسال‌کننده عکس را به‌ عنوان صاحب اثر می‌شناسد و مجاز است تصاویر منتخب را در نشریات، سایت‌ها، فضای مجازی و غیره منتشر کنند.

در ضمن هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر ۵ تصویر ارسال کند و هنگام ارسال تصاویر، ذکر نام و نام خانوادگی و شماره تماس (تلفن همراه و ثابت) از سوی شرکت‌کننده الزامی است.

منبع: ایسنا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *