گردشگری-دیجیتال

رونق گردشگری دیجیتال در اردبیل

مدیرکل میراث فرهنگی استان اردبیل با اشاره به رونق گردشگری دیجیتال در اردبیل، از تعیین سرفصل برنامه‌های گردشگری استان اردبیل تا پایان سال جاری خبر داد.

نادر فلاحی امروز قبل از ظهر در جلسه بررسی برنامه‌های حوزه گردشگری اظهار کرد: اولویت اصلی ما در حوزه گردشگری معرفی قابلیت‌های گردشگری استان در بستر وب خواهد بود.

وی اضافه کرد: گردشگری دیجیتال بستر مطلوب، فراگیر و قابل دسترسی است که لازم است برنامه‌های آتی معاونت گردشگری در این بستر انجام گیرد.

مدیرکل میراث فرهنگی استان اردبیل ادامه داد: در این راستا از نرم افزارها و اپلیکیشن‌هایی که در بستر تلفن‌های هوشمند می‌تواند بیشترین خدمات را با کمترین زمان و هزینه به گردشگران عرضه کند، استقبال خواهد شد.

فلاحی اضافه کرد: در این زمینه لازم است توجه ویژه‌ای به تولیدات صنایع دستی استان اردبیل انجام گیرد تا بازار صنایع دستی در استان همراه با اقتصاد گردشگری پیش رود.

وی به ضرورت آموزش کارکنان اداره کل و فعالان گردشگری اشاره کرد و افزود: تا پایان سال کارگاه‌های آموزشی متنوعی به ویژه در بحث اصول تشریفات تدارک دیده خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی استان همچنین به آمادگی این استان جهت حضور در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران اشاره کرد و گفت: امسال با رویکرد بهتری دراین نمایشگاه حضور یافته و جاذبه ‌استان را معرفی می‌کنیم.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *