جاذبه‌های گردشگری کرمانشاه

ساخت فیلم و کلیپ از جاذبه‌های گردشگری کرمانشاه

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از آغاز ساخت فیلم و کلیپ های تبلیغاتی از جاذبه‌های گردشگری کرمانشاه برای رویداد بین المللی گردشگردی کرمانشاه ۲۰۲۰ خبر داد.

بااشاره به در پیش بودن رویداد گردشگری کرمانشاه ۲۰۲۰ در پاییز امسال، اظهار کرد: به منظور معرفی هرچه بهتر جاذبه‌های گردشگری کرمانشاه برای این رویداد بزرگ برنامه‌هایی را طرح ریزی کرده‌ایم که از جمله آنها تهیه فیلم‌ها و کلیپ های کوتاه از جاذبه‌های گردشگری شهرستانهای مختلف استان است.

وی از آغاز اجرای این پروژه خبرداد و تصریح کرد: باتوجه به اینکه در این زمان از فصل بهار شاهد زیبایی‌های شگفت انگیزی در شهرستانهای غربی استان هستیم، ساخت فیلم و کلیپ های تبلیغاتی از جاذبه‌های گردشگری این مناطق را در چند روز اخیر آغاز کرده‌ایم.

مدیرکل میراث فرهنگی استان افزود: فیلمبرداری از جاذبه‌های گردشگری شهرستانهای غربی استان حدود یک هفته‌ای طول می‌کشد و پس از آن فیلمبرداری دیگر جاذبه‌های گردشگری استان انجام خواهد گرفت.

وی بابیان اینکه در این پروژه ۲۰ فیلم و ۲۰۰ کلیپ کوتاه تهیه می‌شود، عنوان کرد: تلاش شده تا به معرفی جاذبه‌های تاریخی، طبیعی و فرهنگی، صنایع دستی، آداب و رسوم، سنن و آیین‌های باستانی مناطق مختلف استان به دو زبان فارسی و انگلیسی بپردازیم.

قادری اضافه کرد: برای تهیه فیلم و کلیپ از جاذبه‌های گردشگری استان از یک تیم حرفه ای دعوت به کار شده و طبق برنامه ظرف یک ماه آینده این پروژه تبلیغاتی به اتمام می‌رسد.

وی تصریح کرد: در نظر داریم با اتمام مراحل فیلمبرداری از این جاذبه‌ها، فیلم‌ها و کلیپ های تهیه شده را به شکل گسترده و وسیعی در فضای مجازی و رسانه ملی انتشار دهیم تا مردم ایران با جاذبه‌های گردشگری کرمانشاه و رویداد گردشگری کرمانشاه ۲۰۲۰ بیشتر آشنا شوند.

منبع:ایسنا

مرتبط:کرونا و سرنوشت کرمانشاه ۲۰۲۰

آغاز ۴ پروژه مرمت بناهای تاریخی در کرمانشاه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *